Hakkımızda

Dosya Akademi 1999 yılında kurulmuş ve 2000 yılında “Dosya Eğitim Danışmanlık” adı altında kamu kurumlarının ve bankaların “Kaymakamlık, Hâkimlik, Müfettişlik, Uzmanlık, Kontrolörlük, Sınavlarına Hazırlık Seminerleri” ile eğitim yaşamına girmiştir. 2001 yılından itibaren de hem KPSS ve hem de kurum sınavlarına hazırlık alanında faaliyetine devam etmektedir.

Bu güne kadar binlerce öğrencisi gerek kamu kurumlarında ve gerekse bankacılık ve finans sektöründe seçkin kurumlarda işe yerleşmiştir.

19 yıldır sektörde öncü konumundadır. Geliştirdiği eğitim ve öğretim programları diğer kurumlara da örnek teşkil etmektedir. Daima ilkeli bilimsel eğitimden ödün vermeyen anlayışıyla ve Türkiye’nin alanında en yetkin kadrolarıyla öğrencilerini başarıya ulaştırmıştır.

Dosya Akademi Türkiye’de bu alanda faaliyete başlamış ilk kurum olarak birçok sosyal sorumluluk projesine de imza atmıştır. Kültür, sanat, spor alanındaki sponsorluklarının yanı sıra, sağladığı eğitim burslarıyla onlarca yoksul aile çocuğunun yüksek kariyerli bir iş sahibi olmasını sağlamıştır.

Dosya Akademi ‘‘Öğrenci Müşteri Değildir” anlayışı ile örnek bir kurumsal kimlik kazanmıştır. Bugüne kadar yüzlerce öğrencinin hem de en çok istediği kurumu kazanmasında imzası olan Musa CEYLAN liderliğindeki deneyimli kadro, öğrenciler tarafından çok iyi tanınan, seçkin öğretim görevlileriyle başarıdan başarıya koşmaktadır.

Dosya Akademi, önümüzde ki dönem içinde yarattığı yeniliklerle sektörde öncülüğünü sürdürecektir. 2018 KPSS için geliştirdiği “Kurs öncesi Temel Düzey Eşitleme Eğitimi” ile bir ilke imza atmıştır.

Kaliteli eğitimde 19. yılına giren kurumumuz, bu sezonda da yenilikleriyle sizlerin yanında olacaktır. Ankara KPSS Kursu